english
Pani Ing. Girmanovú poznám cca 10 rokov. Pracoval som s ňou v dvoch spoločnostiach, ktoré spracovávali a vyrábali mlieko a mliečne výrobky. V a. s. Friesland, zastávala p. Ing. Girmanová významný post Brand marketing manager a to veľmi dobre a stala sa poprednou pracovníčkou spoločnosti. Okrem vysokej profesionality, vynikala aj svojimi osobnými vlastnosťami. Napriek tomu, že vždy vyžadovala od svojich kolegov v práci 100% výkon bola veľmi obľubená, aktívne ovláda anglický jazyk.

V spoločnosti AGRO TAMI som bol poverený majiteľom a.s.TAMI riadením novej spoločnosti. Prvú pracovníčku, ktorú som angažoval do novej spoločnosti a to ihneď na pozíciu šéfky marketingu bola práve p. Ing. Girmanová. Svojou prácou a výsledkami potvrdila aj v novej spoločnosti svoju nadštandartnú profesionalitu a osobnosť. Spoločnosť AGRO TAMI sa dostala aj vďaka jej práci do pozornosti širokej verejnosti a oblúbenosť našich výrobkov na trhu neustále rastie. Podieľala sa na zavedení a propagácii nových druhov úspešných mliečnych výrobkov s významným ocenením.

Jej prechod na vlastnú podnikateľskú činnosť bude rozhodne prínosom pre rozšírenie profesionálneho podnikania, ale stratou pre našu spoločnosť AGRO TAMI.
Copyrights: Perpetuum Plus, s.r.o. Created by: LookUp! s.r.o.
zväčšiť
Ing. Bystrík Štefák, výrobný riaditeľ,
člen predstavenstva
AGRO TAMI, a.s.
Friesland Magazine 1/2005
"Úspešné uvedenie nových produktov na trh, reklamné kampane, ktoré si dodnes pamätá väčšina slovenských spotrebiteľov, ako aj motivujúce vedenie ľudí, to všetko sú výsledky práce Zuzky Girmanovej. Aj týmto spôsobom jej ďakujem za odborné vedenie a odovzdanie skúseností v spoločnosti Friesland Slovensko, a.s., ako mojej nadriadenej v rokoch 2005 až 2007, čím mi dala správnu školu pre nové výzvy v spoločnosti Kofola a.s. najprv na pozícii Senior Brand manažéra so zodpovednosťou za rozvoj značky Rajec a akvizíciu značky Vinea na slovenskom a českom trhu a následne na pozícii marketingového riaditeľa Kofoly Slovensko.

Zuzana má  viacročné skúsenosti v nadnárodných aj slovenských spoločnostiach v oblasti reklamy a marketingu a verím, že v budúcnosti ešte budeme mať možnosť spolupracovať."
Mikuláš Šranko, marketingový riaditeľ
člen predstavenstva Kofola a.s.
Spoločnosť Slovak Ventures, s.r.o. sa zaoberá dovozom a distribúciou cudzojazyčnej literatúry, máme výhradné zastúpenie vydavateľských domov pre celé územie SR. Pani Zuzana Girmanová pracovala v našej spoločnosti na pozícii Sales&Marketing Manager. Bola veľmi dôležitou súčasťou nášho tímu, a jej nasadenie a pracovitosť bola kolektívom veľmi oceňovaná. Jej profesionalita nám pomohla zlepšiť pozíciu a podiel firmy na trhu. Okrem iného založila noviny pre klientov, ktoré pod názvom „The English News“ dodnes úspešne vydávame. V spolupráci s magazínom Trend otvorila tiež nový zákaznícky segment manažérskej literatúry v angličtine pre business klientelu."
Michael J. Hermann,
majiteľ Slovak Ventures, s.r.o.
Se Zuzanou Girmanovou jsem spolupracovala v době její působnosti ve společnosti Agro Tami, kde vedla oddělení marketingu. Společně jsme připravovali a realizovali projekty zaměřené na podporu a rozvoj kategorie bílého trvanlivého mléka a ochuceného mléka na Slovensku. Velmi pozitivně hodnotím její znalost trhu, profesionální přístup, nasazení, odvahu zkoušet nové a odhodlání prosazovat ve firmě nové věci. V tomto duchu Zuzana přišla s koncepcí obohaceného mléka a úspěšně jej uvedla na slovenský trh.
Ing. Lenka Hálková,
Marketing Manager
Czech & Slovak Republics,
Tetra Pak Česká republika, s.r.o.